Wijken in cijfers

Aantal burgerhulpverleners per wijk in Eindhoven

In de onderstaande tabel staat het aantal inwoners en het aantal bij HartslagNu aangemelde burgerhulpverleners per wijk in Eindhoven, op basis van het woonadres van de burgerhulpverlener. Het aantal burgerhulpverleners is bepaald op 1 juli 2020.

Buurt Aantal
burgerhulpverleners
Aantal
inwoners
Percentage
burgerhulpverleners
Binnenstad3538100,92%
Bergen3426201,30%
Witte Dame920300,44%
Fellenoord11700,59%
TU-terrein28100,25%
Irisbuurt2222550,98%
Rochusbuurt3517751,97%
Elzent-Noord710800,65%
Tuindorp2929250,99%
Joriskwartier1512701,18%
Bloemenplein912450,72%
Looiakkers45750,70%
Elzent-Zuid62902,07%
Kerstroosplein818700,43%
Gerardusplein3633901,06%
Genneperzijde1513801,09%
Roosten267203,61%
Eikenburg3015051,99%
Sportpark Aalsterweg1156,67%
Puttense Dreef2112401,69%
Burghplan2730500,89%
Sintenbuurt1818001,00%
Tivoli514300,35%
Gijzenrooi2018301,09%
Nieuwe Erven1211151,08%
Kruidenbuurt1429700,47%
Schuttersbosch285904,75%
Riel51254,00%
Villapark2320751,11%
Lakerlopen2032900,61%
Doornakkers-West2834900,80%
Doornakkers-Oost1128700,38%
Tongelresche Akkers2012351,62%
Muschberg, Geestenberg6739801,68%
Urkhoven11650,61%
't Hofke3734701,07%
Karpen34500,67%
Koudenhoven245004,80%
Limbeek-Zuid1714101,21%
Limbeek-Noord1723850,71%
Hemelrijken2537650,66%
Gildebuurt916550,54%
Woenselse Watermolen1413451,04%
Woensel-West3337800,87%
Kronehoef3141050,76%
Barrier1521400,70%
Mensfort1730650,55%
Rapenland2223350,94%
Generalenbuurt4654150,85%
Oude Toren1516450,91%
Hondsheuvels42551,57%
Oude Gracht-West3428351,20%
Oude Gracht-Oost1513201,14%
Driehoeksbos89750,82%
Prinsejagt6346951,34%
Jagershoef3935751,09%
't Hool1122400,49%
Winkelcentrum66550,92%
Vlokhoven1935300,54%
Kerkdorp Acht12234903,50%
Achtse Barrier-Gunterslaer5937351,58%
Achtse Barrier-Spaaihoef6945151,53%
Achtse Barrier-Hoeven6440051,60%
Woenselse Heide8851651,70%
Tempel6650951,30%
Blixembosch-West3720951,77%
Blixembosch-Oost11773001,60%
Castiliëlaan1651,54%
Eckart2543000,58%
Luytelaer399454,13%
Vaartbroek5452251,03%
Heesterakker6726802,50%
Esp1520,00%
Bokt11250,80%
Eliasterrein, Vonderkwartier4331751,35%
Philipsdorp2731150,87%
Engelsbergen246403,75%
Schouwbroek1515350,98%
Schoot2029650,67%
Strijp S3516652,10%
Het Ven2940450,72%
Lievendaal1931500,60%
Drents Dorp1823850,75%
Zwaanstraat75951,18%
Wielewaal7907,78%
Mispelhoef32512,00%
Grasrijk3358350,57%
Zandrijk2829750,94%
Waterrijk2116951,24%
Park Forum1205,00%
Eindhoven Airport2540,00%
Bosrijk44150,96%
Meerrijk106951,44%
Schrijversbuurt2435400,68%
Oude Spoorbaan1020600,49%
Hagenkamp1011900,84%
Genderdal2629350,89%
Blaarthem2324450,94%
Rapelenburg88650,92%
Bennekel-Oost2233750,65%
Bennekel-West, Gagelbosch1634000,47%
Genderbeemd4636401,26%
Hanevoet3236800,87%
Ooievaarsnest78900,79%

bron aantal inwoners: CBS
bron aantal burgerhulpverleners: HartslagNu