Wijken in cijfers

Aantal burgerhulpverleners per buurt in Eindhoven

In de onderstaande tabel staat het aantal inwoners en het aantal bij HartslagNu aangemelde burgerhulpverleners per buurt in Eindhoven, op basis van het woonadres van de burgerhulpverlener. Het aantal burgerhulpverleners is bepaald op 1 juli 2021.

Buurt Aantal
inwoners
Aantal
burgerhulpverleners
Percentage
burgerhulpverleners
't Hofke3680401,09%
't Hool2255140,62%
Achtse Barrier-Gunterslaer3720691,85%
Achtse Barrier-Hoeven3985691,73%
Achtse Barrier-Spaaihoef4505711,58%
Barrier2130130,61%
Bennekel-Oost3400250,74%
Bennekel-West, Gagelbosch3385190,56%
Bergen2725401,47%
Binnenstad3745451,20%
Blaarthem2445210,86%
Blixembosch-Oost72451291,78%
Blixembosch-West2065391,89%
Bloemenplein1205121,00%
Bokt12510,80%
Bosrijk42040,95%
Burghplan3055381,24%
Castiliëlaan6511,54%
Doornakkers-Oost2900140,48%
Doornakkers-West3480280,80%
Drents Dorp2390180,75%
Driehoeksbos96580,83%
Eckart4300280,65%
Eckartdal29510,34%
Eikenburg1520312,04%
Eliasterrein, Vonderkwartier3165531,67%
Elzent-Noord1070121,12%
Elzent-Zuid300103,33%
Engelsbergen635223,46%
Esp10330,00%
Fellenoord17010,59%
Genderbeemd3625521,43%
Genderdal2955290,98%
Generalenbuurt5435510,94%
Genneperzijde1360161,18%
Gerardusplein3370401,19%
Gijzenrooi1815241,32%
Gildebuurt1680100,60%
Grasrijk5845430,74%
Hagenkamp1180110,93%
Hanevoet3685371,00%
Heesterakker2675642,39%
Hemelrijken3870290,75%
Het Ven3930290,74%
Hondsheuvels26510,38%
Hurk6534,62%
Irisbuurt2345301,28%
Jagershoef3525421,19%
Joriskwartier1295161,24%
Karpen45030,67%
Kerstroosplein182580,44%
Koudenhoven515254,85%
Kronehoef4180320,77%
Kruidenbuurt3065170,55%
Lakerlopen3295210,64%
Lievendaal3155200,63%
Limbeek-Noord2460220,89%
Limbeek-Zuid1405191,35%
Looiakkers57061,05%
Luytelaer940363,83%
Meerrijk670121,79%
Mensfort3095200,65%
Mispelhoef25520,00%
Muschberg, Geestenberg3995741,85%
Nieuwe Erven1095100,91%
Ooievaarsnest89080,90%
Oude Gracht-Oost1335161,20%
Oude Gracht-West2860351,22%
Oude Spoorbaan2085190,91%
Oude Toren1625150,92%
Park Forum15213,33%
Philipsdorp3095331,07%
Prinsejagt4740701,48%
Puttense Dreef1240191,53%
Rapelenburg113070,62%
Rapenland2370251,05%
Riel14032,14%
Rochusbuurt1775372,08%
Roosten725273,72%
Schoot3245260,80%
Schouwbroek1530150,98%
Schrijversbuurt3580310,87%
Schuttersbosch615284,55%
Sintenbuurt1830221,20%
Sportpark Aalsterweg1516,67%
Strijp S1665362,16%
Tempel5075651,28%
Tivoli145050,34%
Tongelresche Akkers1450231,59%
TU-terrein78030,38%
Tuindorp2950351,19%
Vaartbroek5240561,07%
Villapark2260281,24%
Vlokhoven3535170,48%
Waterrijk2225120,54%
Wielewaal9566,32%
Winkelcentrum65591,37%
Witte Dame2160100,46%
Woensel-West3875401,03%
Woenselse Heide5250961,83%
Woenselse Watermolen1360141,03%
Zandrijk2940321,09%
Zwaanstraat900101,11%

bron aantal inwoners: CBS
bron aantal burgerhulpverleners: HartslagNu